Mieszkanie Debrzno, ul. Wojska Polskiego

Dodane: Poniedziałek, 18 Maj, 2026  13:42
219 000 zł
3712 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:59 m2
  • Zabudowa:Kamienica
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:2 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1900
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Zamieszkaj w sercu Debrzna tam, gdzie wszystko masz pod ręką, a jeziora i lasy zaczynają się kilka minut od domu!

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w centrum z bliskością natury?

Ta oferta to idealne miejsce dla rodziny, pary lub osób ceniących spokój i funkcjonalność.

Cena hit: 219.000 zł

Debrzno, woj. pomorskie ok 20min drogi autem do Człuchowa i 25 min do Złotowa

Przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,04 m², położone na 1 piętrze w świetnej lokalizacji tuż przy Centrum Kultury.

Do mieszkania przynależy również:

duża piwnica 10,91 m²

dwa miejsca parkingowe

własny ogródek

dostęp do ogólnodostępnej suszarni

Mieszkanie, które daje komfort i oszczędność

Niski czynsz oraz praktyczne rozwiązania grzewcze sprawiają, że to mieszkanie jest nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne w utrzymaniu.

ogrzewanie piecem

możliwość podgrzewania wody piecem elektrycznym

funkcjonalny układ pomieszczeń

jasne i przytulne wnętrza

pierwsze piętro najwygodniejsza kondygnacja do codziennego życia

To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie bez wysokich kosztów utrzymania.

Lokalizacja, która naprawdę ułatwia życie

Tutaj praktycznie wszędzie dojdziesz pieszo!